Hisse Senedi Alım-Satım Aracılığı

OYAK Yatırım, yatırımcılara çok farklı kanallardan tüm sermaye piyasası enstrümanlarına yatırım yapma imkanı sağlamaktadır.

0850 222 0 414 (OYAK Borsa) ile Türkiye’nin her yerinden şehir içi ücretlendirme ile “finansın merkezi İstanbul’da” bulunan uzman yatırım danışmanına ulaşabilir ve www.oyakyatirim.com.tr internet adresinden sanal şubemize ulaşarak, gerçek zamanlı verilerle anlık işlemler yapabilirsiniz

OYAK Yatırım’ın Türkiye genelinde 11 ilde faaliyet gösteren 13 yatırım noktasından tüm hisse senedi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

OYAK Protrader ile yüksek hızda ve yüksek teknolojiyi kullanarak profesyonel yatırımcı olmanın tüm ayrıcalığını yaşarsınız.

OYAK Mobile Trader sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak tüm piyasa verilerine , raporlara ve önerilere ulaşır, istediğiniz anda yatırımlarınızı yönlendirebilirsiniz.

Kredili Hisse İşlemleri ile portföyünüzün toplam değerine yakın bir oranda ilave bir değerle portföyünüze güç katabilirsiniz.

Açığa Satış ve Ödünç işlemleri ile OYAK Yatırım güvencesi altında, hesabınızdaki uzun vadeli yatırımlarınızı, ayrıca değerlendirebilir ya da hesabınızda olmayan bir hisse senedini satarak negatif piyasa hareketlerinden yararlanabilirsiniz.

OYAK Pratik Analiz ile temel ve teknik analiz uzmanına ihtiyaç duymadan; tüm hisse senetlerini inceleyebilir ve analizini yapabilirsiniz.